Jak przygotować się do rejsu?

Osoby które biorą udział w rejsie nie muszą posiadać żadnych wiadomości i umiejętności żeglarskich.

Ogólne warunki umowy wynajmu (czarteru) i rejsów na  jachcie
Bavaria 50 Cruiser WILD ANGEL w zakładce:
Rejsy morskie
(umowa rejsu -pobierz)

JAKI REJS WYBRAĆ?

Zanim się zdecydujesz na konkretną opcję, przejrzyj wszystkie propozycje. Każda jest inna i dostarcza różnych wrażeń. Rejs po Chorwacji to z pewnością jedna z najbardziej romantycznych ofert. Piękne widoki są zapewnione w każdym wariancie, dodatkową możliwością jest na przykład rejs tematyczny:

Rejs dla singli

Rejs dla par (dwojga)

Rejs rodzinny z dziećmi

Rejsy tematyczne : wędkarski ,nurkowy,

Rejs szkoleniowy

Rejs FKK

Rejs etapowy

Opisy rejsów w zakładce:

Rejsy morskie

Wybierz rejs dla siebie

Dojazd do Chorwacji

Samolot

Tanich lotów na rejsy najlepiej szukać bezpośrednio u przewożników albo w przeglądarkach np:skyscanner, plfly4free.pl, mlecznepodroze.pl, loter.pl

Atrakcyjne oferty sprzedają się bardzo szybko więc decyzje trzeba podejmować od razu.Proponujemy skorzystanie z alertu cenowego, który mailowo poinformuje nas o najniższej cenie.Lotnisko w Splicie. Jest to około 70 km od Tucepi. Tanie loty w soboty, wtorki i czwartki liniami Wizzair z Warszawy i Katowic. Autobus z lotniska kosztuje ok. 100 kun za osobę natomiast Uber 600 kun za 4 osoby.  Lotnisko  w Zadarze znajdujące się od Tucepi około 190 km. Tanie loty liniami Ryanair z Poznania (poniedziałek, czwartek, niedziela), Gdańska (wtorek, czwartek, sobota), Wrocławia (poniedziałek, piątek) i Krakowa (środa, piątek, niedziela). Autobus z lotniska kosztuje 450 kuna natomiast Uber 1000 kun za 4 osoby.

Autobus

W przypadku podróży  autobusem dalekobieżnym tańsze bilety dostępne są kilka miesięcy wcześniej.( W sezonie to około 490zł w obie strony)

Linie obsługujące trasę do Chorwacji to FlixiBus , Eurobus i inne.

W sieci  są również połączenia Bus np.Crotour.pl

Dojazd własny

Należy pamiętać o wykupie  winietek