Rejsy morskie

Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy chcieliby zakosztować luksusowego wypoczynku na jachcie  Bavaria 50 cruiser s/y Wild Angel  oraz doświadczyć żeglarskiej przygody

Rejsy kierujemy do wszystkich, niezależnie od posiadanego doświadczenia żeglarskiego. Oznacza to, że oferowane przez nas rejsy w Chorwacji są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi jak również dla tych, którzy chcieliby zwiększyć  swoje umiejętności żeglarskie lub po prostu miło spędzić czas na zwiedzaniu i odpoczynku.Zamień leżenie plackiem na  kamienistej Chorwackiej  plaży na komfortowy wypoczynek na naszym jachcie.Codzienne posiłki spożywane w prześlicznych miejscach,poranna kawa w urokliwych zatoczkach, opalanie na pokładzie jachtu i postoje na kąpiele w lazurowej morskiej wodzie . Wieczorne spacery wąskimi, bajecznie oświetlonymi uliczkami małych miasteczek które możesz obejrzeć na odwiedzanych wyspach.Wieczorne biesiadowanie w przytulnych restauracjach lub klimatycznej atmosferze naszego jachtu zacumowanego w marinie lub zakotwiczonego między pięknymi wysepkami.
Posiłki na jachcie możemy przygotować  sami ze sprawdzonych produktów lub złowionych wcześniej ryb i owoców morza z lampką lokalnego wina.
Możemy również skorzystać z bogatej oferty tawern i licznych restauracji w których dominuje lekka kuchnia śródziemnomorska oraz tradycyjne potrawy Dalmacji.

Zapraszamy do obejrzenia krótkich relacji i filmików z naszych rejsów na FB:

albertmalgorzata

i naszej stronie Sails24h na FB

Tylko u nas załoga decyduje o ostatecznej trasie rejsu  z bogatej oferty naszych propozycji.Wybierz miejsca które chciałbyś odwiedzić na rejsie.

Kilka naszych zdjęć z niektórych miejsc które odwiedzamy:

KATALOG REJSÓW CHORWACJA

FILMY Z REJSÓW 

ZAPYTAJ O REJS

+48  690 688 690  Albert Zalewski

+48 690 665 690  Małgorzata Zalewska

+870 776 207 025  telefon satelitarny

DANIA Z KNAJPEK,TAWERN I NIE TYLKO